Моя Славута

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Моя Славута » Тюнинг » Про пічку Славути

Про пічку Славути

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Про піч нашого автомобіля уже сказано і написано дуже багато, але перечитавши масу форумів я, все ж, не знайшов якогось толкового рішення. Маю бажання замінити її на щось толкове: щоб було і тепло, і працювала тихо, і естетичний вигляд мала. Тож  прошу про підказку,  можливо існує якась нормальна модель від іншого авто з мінімальним доопрацюванням?

0

2

У меня, печка греет хорошо, если "ляду" нижнюю опустить. Шумит, не спорю. И на лобовое плоховато, но на низы- духовка!

0

3

Не знаю про таке (модель від іншого авто з мінімальним доопрацюванням). Вигляд в нашої на 3+, шум на 2-, але тепло на 5.
Не бачу великої потреби міняти.

0

4

На своїй Славуті я уже їзжу 3 роки. Перших 1,5 роки експлуатації пічка так гріла, що доводилось закривати гаряче повітря, а то дійсно було жарко і з низу і з верху. А вентилятор так працював, що потік повітря обдував обличчя і його відчували задні пасажири на рівні спинки перших сидінь. Сьогодні ж шум вентилятора заглушує роботу двигуна, а сила струменю повітря ніяка - ледь відчутно і ніякої різниці між положеннями ! -З. Тож я для поліпшення притоку повітря  встановив на отвори забору повітря на капоті два козирка. Після цього напір повітря у салоні збільшився, але лиш через центральні жалюзі, а от з бокових отворів нічого не подається на вікна до дзеркал. хочу зщось поліпшити, але пока не визначився, як саме.

0

5

Закрий центральні жалюзі. Постав туда БК.

0

Вы здесь » Моя Славута » Тюнинг » Про пічку Славути

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC